HYUNDAI

Популарни модели специјални машини и индустриска опрема HYUNDAI

Последни огласи за продажба на возила HYUNDAI

аукција 9,70 € SEK 100 SEK
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2859 м/ч Сила 232 кс
Шведска, Karlstad
113.470,82 US$ EUR ≈ 99.510 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 6000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала HYUNDAI HL740-9A натоварувач со тркала HYUNDAI HL740-9A
2
53.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 8701 м/ч Сила 158 кс
Италија, Bra
цена на барање
Багер на тркала
Година 2017-01-01 Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, Hoogeloon
аукција аукција
Мини багер
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
14.600 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Белгија
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2374 м/ч Сила
Украина, Житомир
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 5 м/ч Сила
Украина, Житомир
40.880 € PLN 185.000 PLN
Багер на тркала
Година 2010 Километража Сила
Полска, Milicz
40.880 € PLN 185.000 PLN
Багер на тркала
Година 2010 Километража Сила
Полска, Milicz
40.880 € PLN 185.000 PLN
Багер на тркала
Година 2010 Километража Сила
Полска, Milicz
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2298 м/ч Сила
Украина, Житомир
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019-01-01 Километража 1049 м/ч Сила
Холандија, Deurne
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013-01-01 Километража 6300 м/ч Сила
Шведска, Bro
35.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Шпанија, Mejorada del Campo