Machineryline » Marco Tranding

Marco Tranding

За нас
Мапа
Контакти Marco Tranding
Во продажба: 11 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Horvath Zsolt
Horvath Zsolt
Јазици: германски, унгарски, англиски
+36 78 45... Прикажи +36 78 455 572
+36 30 274... Прикажи +36 30 274 0082
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, 7148, Alsónyék, Belterület 304/11.
Локално време на дилерот: 00:31 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Унгарија, Централна Унгарија, Alsónyék, Belterület 304/11.
Огласи Marco Tranding
Филтер

Резултати од пребарување: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1994 Километража 528906 км Сила 180 kW
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2005 Километража 615000 км Сила 270 kW
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 1067789 км Сила 300 kW
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 1
Година 03/1981 Километража Сила 180 кс
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1999 Километража 739632 км Сила 114 kW
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 2
Година 01/1998 Километража 11605 км Сила 125 kW
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 3
Година 06/2001 Километража 340572 км Сила 430 кс
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 616264 км Сила 228 kW
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1994 Километража 379486 км Сила 249 kW
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 2
Година 08/1999 Километража 690028 км Сила 170 kW
Унгарија, Kalocsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1995 Километража 659335 км Сила 121 kW
Унгарија, Kalocsa