Machineryline » LUKTON PREST S.R.L.

LUKTON PREST S.R.L.

За нас
Галерија
Контакти LUKTON PREST S.R.L.
Во продажба: 20 огласа
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Razvan
Razvan
Јазици: англиски, романски
+40 790 60... Прикажи +40 790 600 668
+40 760 48... Прикажи +40 760 488 166
Адреса
Романија, Constanta, B-dul I.C.Bratianu, str. Augustus nr.1
Локално време на дилерот: 01:00 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Огласи LUKTON PREST S.R.L.
Филтер

Резултати од пребарување: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мини валјак за асфалт LUKTON LK1200 нови мини валјак за асфалт LUKTON LK1200
2
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Романија, Brăila
багер гасеничар JCB PERKINS ENGLAND
1
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 2200 м/ч Сила 14.7 kW
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 8.5 kW
Романија, București
нови багер на тркала WL 18 нови багер на тркала WL 18 нови багер на тркала WL 18
3
Контактирајте го продавачот
20.499 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 06/2021 Километража Сила 37 kW
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Година 2021 Километража Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг Евро Euro 4
Година 06/2021 Километража Сила 55 кс
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 26 кс
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 40 kW
Романија, Constanta
Контактирајте го продавачот
9.200 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 06/2021 Километража Сила 16 kW
Романија, Brașov
Контактирајте го продавачот
10.299 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 25 кс
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 26 кс
Романија, București
нови багер-натоварувач LUKTON LK 300 нови багер-натоварувач LUKTON LK 300 нови багер-натоварувач LUKTON LK 300
3
Контактирајте го продавачот
47.999 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 4
Година 06/2021 Километража Сила 100 кс
Романија, Cluj-Napoca
багер-натоварувач JCB 1cx багер-натоварувач JCB 1cx багер-натоварувач JCB 1cx
3
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 2350 кг
Година 2017 Километража 700 м/ч Сила 50 кс
Романија, Constanta
нови багер-натоварувач LK 388
1
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Constanta