Machineryline » ООО "Кринтекс"

ООО "Кринтекс"

За нас
Мапа
Контакти на продавачот
Ольга
Ольга
Јазици: руски
+375 29 248... Прикажи +375 29 248-96-09
+375 29 603... Прикажи +375 29 603-98-25
Адреса
Белорусија, Могилевская обл, Могилевский р-н, Р-122, 4 км, 1
Локално време на дилерот: 02:52 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Белорусија, Могилевская обл, Могилевский р-н, Р-122, 4 км, 1