Machineryline » Kraakman Perfors BV

Kraakman Perfors BV

За нас
Мапа
Контакти Kraakman Perfors BV
Во продажба: 350 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: шпански, германски, англиски, француски, холандски
+31 85 489... Прикажи +31 85 489 7630
+31 6 823... Прикажи +31 6 82319535
Tom Roodenburg
Tom Roodenburg
Јазици: англиски, германски, холандски
+31 6 823... Прикажи +31 6 82319535
Адреса
Холандија, 1775 TA , Middenmeer, Agriport 127
Локално време на дилерот: 01:05 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Middenmeer, Agriport 127
Огласи Kraakman Perfors BV
Филтер

Резултати од пребарување: 350 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Моторна пумпа
Година Километража Сила 49 кс
Холандија, Occassions - Esbeek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Моторна пумпа
Година Километража 2615 м/ч Сила
Холандија, Occassions - Esbeek
нови плуг за чистење снег Overige Hemach MSSS-3.00m-E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг за чистење снег
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Компресор
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража Сила 26 кс
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Моторна пумпа
Година 2016 Километража 5024 м/ч Сила 85 кс
Холандија, Wolphaartdijk
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Мини натоварувач
Година 2022 Километража Сила 25 кс
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
1.350 €
Вилушки
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Middenmeer
нови вилушки KRAMER 1,2m tbv KT407
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Maasdam
нови мини натоварувач AVANT 423 нови мини натоварувач AVANT 423 нови мини натоварувач AVANT 423
3
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Мини натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Hillegom
нови корпа за натоварувач KRAMER 2,30m tbv KT407 нови корпа за натоварувач KRAMER 2,30m tbv KT407
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Моторна пумпа
Година 2021 Километража Сила 100 кс
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Возило за чистење улици
Година 2018 Километража 469 м/ч Сила 30 кс
Холандија, Wolphaartdijk
нови позиционер за вилушкар Kemp Kramer нови позиционер за вилушкар Kemp Kramer
2
Контактирајте го продавачот
850 €
Позиционер за вилушкар
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Steenbergen
фелна CASE IH 14 x 38 verstelbaar
1
Контактирајте го продавачот
300 €
Фелна
Година Километража
Холандија, Steenbergen