Machineryline » ТОВ «СВІТОВИЙ КОНТЕЙНЕРНИЙ СЕРВІС»

ТОВ «СВІТОВИЙ КОНТЕЙНЕРНИЙ СЕРВІС»

За нас
Контакти ТОВ «СВІТОВИЙ КОНТЕЙНЕРНИЙ СЕРВІС»
Во продажба: 15 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Ксения Федоренко
Ксения Федоренко
Јазици: руски, украински, англиски
Пон - Пет 08:00 - 17:00
+380 93 080... Прикажи +380 93 080 2323
+380 63 040... Прикажи +380 63 040 2525
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Огласи ТОВ «СВІТОВИЙ КОНТЕЙНЕРНИЙ СЕРВІС»
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
500 US$ / месец
Дизел генератор
Година 2002 Километража Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.431 €
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Носивост 28000 кг Зафатнина 67 м³
Година 2007 Километража Сила
Украина, Вишневе
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.437 €
Дизел генератор
Година 2002 Километража Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.325 €
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Зафатнина 32 м³
Година 2002 Километража Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.100 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Носивост 29540 кг Зафатнина 31 м³
Година 2000 Километража Сила
Украина, Одеса
контејнер од 20 стапки Контейнер морской 20HC (20 футов)
1
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Контејнер од 20 стапки
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.656 €
Контејнер од 40 стапки
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.325 €
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Зафатнина 32 м³
Година 2002 Километража Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.437 €
Жидер контејнер од 10 стапки
Зафатнина 14 м³
Година 2002 Километража Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.212 €
Жидер контејнер од 10 стапки
Зафатнина 14.19 м³
Година 01/2005 Километража Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Фрижидер контејнер од 5 стапки
Зафатнина 5 м³
Година Километража Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 3.994 €
Фрижидер контејнер од 7 стапки
Зафатнина 8.31 м³
Година Километража Сила
Украина, Одеса
разладен уред CARRIER
1
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.662 €
Разладен уред
Година 2002 Километража Сила
Украина, Одеса
разладен уред THERMO KING
1
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.100 €
Разладен уред
Година Километража Сила
Украина, Одеса
разладен уред THERMO KING Дизельный генератор (GenSet) разладен уред THERMO KING Дизельный генератор (GenSet) разладен уред THERMO KING Дизельный генератор (GenSet)
3
Контактирајте го продавачот
Разладен уред
Година 2002 Километража Сила
Украина, Одеса