Machineryline » Butterfly Secret, Lda

Butterfly Secret, Lda

За нас
Мапа
Контакти Butterfly Secret, Lda
Во продажба: 45 огласа
Телефонските броеви се проверени
José Alves
José Alves
Јазици: шпански, португалски, француски, италијански, англиски
+351 931 19... Прикажи +351 931 190 406
+351 239 91... Прикажи +351 239 911 630
Marco Rodrigues
Marco Rodrigues
Јазици: португалски, шпански, англиски
+351 922 20... Прикажи +351 922 207 033
+351 239 91... Прикажи +351 239 911 075
André Gomes
André Gomes
Јазици: шпански, португалски
+351 966 34... Прикажи +351 966 342 852
+351 254 61... Прикажи +351 254 619 487
Адреса
Португалија, Областа Коимбра, 3020-52, Souselas, Rua das Cambalhas, N.º23
Локално време на дилерот: 23:39 (WET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Португалија, Областа Коимбра, Souselas, Rua das Cambalhas, N.º23
Огласи Butterfly Secret, Lda
Филтер

Резултати од пребарување: 45 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична платформа за противпожарна интервенција
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 102616 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Година Километража Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2011 Километража 152853 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 407112 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Година 2006 Километража 18720 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 434739 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 704192 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Година 1900 Километража Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со церада
Година 1900 Километража Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 282339 км Сила 130 кс
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2007 Километража 282388 км Сила 180 кс
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа < 3.5т
Година 2016 Километража 194770 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража Сила
Португалија, Souselas