Machineryline » ТОВ "АЛЕАНДА"

ТОВ "АЛЕАНДА"

За нас
Мапа
Контакти ТОВ "АЛЕАНДА"
Во продажба: 54 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Ruslan Fylypchuk
Ruslan Fylypchuk
Јазици: украински, руски
Пон - Пет 09:00 - 18:00
+380 67 690... Прикажи +380 67 690 6883
Адреса
Украина, Черновечка област, Чернівці Oб'їзна
Локално време на дилерот: 01:19 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Черновечка област, Чернівці Oб'їзна
Огласи ТОВ "АЛЕАНДА"
Филтер

Резултати од пребарување: 54 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.800 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 86 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
188.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 9000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
127.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 1889 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
89.950 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9570 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
146.500 US$ EUR ≈ 130.000 €
Багер на тркала
Евро Euro 3
Година 2019 Километража Сила 141 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
79.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 6143 м/ч Сила 130 kW
Украина
Контактирајте го продавачот
58.334 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 100 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
95.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3572 кг Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
84.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3678 кг Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 97 кс
Украина
нови багер гасеничар CASE CX 220 C LC
1
Контактирајте го продавачот
171.300 US$ EUR ≈ 152.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 159 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
69.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3934 кг Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 96 кс
Украина
нови грејдер CASE 845B
1
Контактирајте го продавачот
232.400 € Со вклучен ДДВ
Грејдер
Година 2019 Километража Сила 173 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
87.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина
нови мини натоварувач CASE SV 250 B
1
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 2270 кг
Година 2021 Километража Сила 82 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7896 м/ч Сила
Украина