Machineryline » ТОВ "АЛЕАНДА"

ТОВ "АЛЕАНДА"

За нас
Мапа
Контакти ТОВ "АЛЕАНДА"
Во продажба: 30 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: украински, руски
+380 67 101... Прикажи +380 67 101 5545
+380 67 101... Прикажи +380 67 101 5565
Адреса
Украина, Черновечка област, Чернівці
Локално време на дилерот: 01:08 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Черновечка област, Чернівці
Огласи ТОВ "АЛЕАНДА"
Филтер

Резултати од пребарување: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 850 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2008 Километража 80000 км Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6020 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 11000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 500 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 150 м/ч Сила
Украина, Чернівці
автодигалка XCMG QY 25 K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 2019 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 3600 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2013 Километража 2550 м/ч Сила
Украина, Чернівці
мешалка за бетон FIORI DB 260
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Чернівці
нови вибрационо сито KOMPLET SC 5030 нови вибрационо сито KOMPLET SC 5030
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационо сито
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
мини багер CASE CX50 мини багер CASE CX50 мини багер CASE CX50
3
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Чернівці