Machineryline » ТОВ "Аграрада Україна"

ТОВ "Аграрада Україна"

За нас
Мапа
Контакти ТОВ "Аграрада Україна"
Во продажба: 40 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Олег
Олег
Јазици: украински, полски, руски, англиски
+380 97 850... Прикажи +380 97 850 7559
Юрій
Юрій
Јазици: украински, полски, руски, англиски
+380 67 816... Прикажи +380 67 816 0578
Адреса
Украина, Лавовска област, Корчів
Локално време на дилерот: 01:23 (EET)
Украина, Лавовска област, Т1404, 22
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Лавовска област, Корчів
Огласи ТОВ "Аграрада Україна"
Филтер

Резултати од пребарување: 40 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетизатор
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Моторна пумпа
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пакување
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пакување
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трансплантер
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Систем за наводнување
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сортирање
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приемен бункер
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови машина за сортирање TOMRA 3А нови машина за сортирање TOMRA 3А
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сортирање
Година Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за формирање на брегови
Година 2017 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски транспортер
Година 2014 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за компир
Година 2014 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за компир
Година 1999 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за садење компири
Година 2000 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приемен бункер
Година 2013 Километража Сила
Украина