Виљушкар NISSAN F12

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
13.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка NISSAN
Модел F12
Тип виљушкар
Година на производство 2007
Работни часови 4430 м/ч
Локација Шпанија Logroño
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот ALQ-00027
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 4416
Боја металик
Дополнителни информации
Шпански
Matrícula: E7327BFD
Marcado CE
Carretilla frontal diésel NISSAN modelo FD01A18Q
con capacidad de 1800 kilos de carga. Consulta sus características técnicas y foto detalles para comprobar su estado. Si deseas saber más información o visitar el equipo en nuestra delegación antes de realizar la compra y concertar una cita para probar la máquina
no dudes en ponerte en contacto con nosotros
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар NISSAN FD02A25Q NISSAN FD02A25Q 13.000 € Виљушкар 2005 дизел Шпанија, Logroño
виљушкар NISSAN 3.2 NISSAN 3.2 цена на барање Виљушкар 2007 11700 м/ч Шпанија, Girona
виљушкар CATERPILLAR DP45K CATERPILLAR DP45K 12.500 € Виљушкар 2008 18414 км Шпанија, Alborea (Albacete)
виљушкар TOYOTA 7FBMF25 TOYOTA 7FBMF25 9.000 € Виљушкар 2008 10717 м/ч Шпанија, Murcia