Филтри -

Ротатори за вилушкар Durwen

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Ротатори за вилушкар Durwen: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Година 2014 Носивост 2500 кг Нето тежина 300 кг
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Година 2016 Носивост 2000 кг Нето тежина 270 кг
Германија, Chemnitz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ротатор за вилушкар Durwen ротатор за вилушкар Durwen ротатор за вилушкар Durwen
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост 3000 кг Нето тежина
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се