Нови контејнер од 10 стапки CONTAINEX LC-8

PDF
нови контејнер од 10 стапки CONTAINEX LC-8
1/1
PDF
2.350 €
Контактирајте го продавачот
Марка CONTAINEX
Модел LC-8
Тип контејнер од 10 стапки
Година на производство 2021
Нето тежина 630 кг
Локација Германија Eltmann
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 19965053
Опис
Вкупни димензии 2.44 м × 2.2 м × 2.26 м
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја син
Дополнителни информации
Германски
Containex Lagercontainer
Inhalt: 9,82m³
mit Holz- oder Stahlboden lieferbar
verzinkte Verriegelungsstangen
bis zu 3-fach stapelbar
Handling mit Kran und Gabelstapler
Einlagerung bis zu 10 t möglich
diverse Zusatzausstattungen möglich
Mehrpreis für Wunschfarbe: 100,-€ netto

Containex Lagercontainer
Inhalt: 9,82m³
mit Holz- oder Stahlboden lieferbar
verzinkte Verriegelungsstangen
bis zu 3-fach stapelbar
Handling mit Kran und Gabelstapler
Einlagerung bis zu 10 t möglich
diverse Zusatzausstattungen möglich
Mehrpreis für Wunschfarbe: 100,-€ netto
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
контејнер од 10 стапки Contentor Contentor 2.200 € Контејнер од 10 стапки Португалија, São João de Ver
контејнер од 10 стапки 10 Ft Container 10 Ft Container аукција Контејнер од 10 стапки Холандија, RK Zevenbergen