Камион за ѓубре VOLVO FE340 Norba 21 m3

PDF
PDF
19.900 €
Нето цена
90.000 PLN
24.477 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел FE340 Norba 21 m3
Тип камион за ѓубре
Година на производство 2007
Километража 301000 км
Зафатнина 21 м³
Локација Полска Głuchołazy
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QP27414
Опис
Марка на каросерија Norba
Начин на истовар задна
Мотор
Гориво дизел
Евро Euro 4
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x2
Суспензија пружина/пневматски
Сопирачки
ABS
Кабина
Патен компјутер
Авто радио
Централна брава
Помошни фарови
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Полски
Śmieciarka

Volvo FE320
Euro4

rok pr.2007
przebieg 301000 km
napęd 6x2

Zabudowa norba - po remoncie
pojemność 21 m3

zasyp uniwersalny

więcej informacji
Rafał Kuchna
tel. 512282535
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за ѓубре VOLVO VOLVO 21.670 € Камион за ѓубре 2007 269377 км Полска, Częstochowa
камион за ѓубре VOLVO FL 280 NORBA VOLVO FL 280 NORBA 18.130 € Камион за ѓубре 2008 240000 км Полска, Kalisz
камион за ѓубре VOLVO FL 15.240 VOLVO FL 15.240 21.340 € Камион за ѓубре 2009 250958 км Полска, Sanok
камион за ѓубре VOLVO FM VOLVO FM 22.990 € Камион за ѓубре 2008 126319 км Полска, Częstochowa
камион за ѓубре VOLVO FE280  4x2 VOLVO FE280 4x2 17.250 € Камион за ѓубре 12/2008 380040 км Полска, Sitkówka-Nowiny