Филтри -

Пристанишни кранови GOTTWALD

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Пристанишни кранови GOTTWALD: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година 1998 Километража 3550 м/ч Сила 300 кс
Италија, Lavagna (GE)
пристанишен кран GOTTWALD HMK 280E H1201
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100 кг
Година 1999 Километража 13 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пристанишен кран GOTTWALD HMK 300 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 1994 Километража 37000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
пристанишен кран GOTTWALD HMK 6407
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 2012 Километража 19000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
пристанишен кран GOTTWALD HMK 170 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 63000 кг Капацитет на крајот на стрелата 63000 кг
Година 2003 Километража 28000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
пристанишен кран GOTTWALD HMK 90 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18 кг
Година 2003 Километража 20000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран GOTTWALD HMK 6407
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100 кг
Година 1998 Километража 26000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран GOTTWALD HMK 300 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг
Година 2004 Километража 15000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран GOTTWALD HMK 260 E - 100t
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 1998 Километража 23500 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100 кг
Година 2006 Километража 38500 м/ч Сила
Холандија, lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража 16000 м/ч Сила 857 кс
Црна Гора, Podgorica
пристанишен кран GOTTWALD HMK 280E H1110 пристанишен кран GOTTWALD HMK 280E H1110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 220462 кг
Година 1999 Километража 37498 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се