Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон од Турција

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон од Турција: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Година 01/2014 Километража Носивост
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон IMER-L&T Модел 12.7 CBM MIXER TRAILER Резервоар за вода 450 л
Година 2021 Километража Носивост 24000 кг
Турција
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 14 м³ Модел 2013
Година 2013-05-02 Километража Носивост 34000 кг
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Semix
Година 2021 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³
Година 2021 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³
Година 2021 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14 м³ Модел 2021
Година 2021 Километража Носивост
Турција
нови полуприколка мешалка за бетон NTM 2021 нови полуприколка мешалка за бетон NTM 2021 нови полуприколка мешалка за бетон NTM 2021
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Модел 2021
Година 2021 Километража Носивост
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел mixer semi trailer concrete mixer semi-trailer Висина на петто тркало 3.89 мм
Година 01/2021 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³
Година 2021 Километража Носивост
Турција, ANKARA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се