Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон MULLER-MITTELTAL

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон MULLER-MITTELTAL: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Модел Mixer EURO 5 EEV, Lierbherr 12 M3, Mixer, Combi
Година 2013-11-27 Километража Носивост 29150 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Модел SF29BM/BT 2 axles 9m3 Deutz Motor
Година 01/2004 Километража Носивост 20780 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12 m3 Betonmischer Concrete Mixer
Година 01/2008 Километража Носивост 28450 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12m3 Concrete Mixer Beton Alcoa's
Година 01/2008 Километража Носивост 28450 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12m3 Concrete Mixer Beton
Година 01/2007 Километража Носивост 28060 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2004 Километража Носивост 25125 кг
Данска, Padborg
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел HTM 904 ZA-S Резервоар за вода 600 л
Година 2005-09 Километража Носивост 20780 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел Muller Mitteltal 12M³ Mixer
Година 2002 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се