Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон Imer

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон Imer: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Модел MOL BETON MIXER 10M3 + HULPMOTOR /MOTEUR AUX
Година 2004-08-25 Километража Носивост 33030 кг
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се