Филтри -

Контејнери BSL

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери BSL: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 1981-01-01 Зафатнина Тип на контејнер
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
Продавач на Machineryline: 17 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се