Филтри -

Амбулантни возила MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Амбулантни возила MERCEDES-BENZ од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
амбулантно возило MERCEDES-BENZ NG 1019 AF Doka
1
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 4010 кг Седишта 9
Година 1979-11 Километража 7040 км Сила
Германија, Bovenden
амбулантно возило MERCEDES-BENZ 1222 AF
1
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 3720 кг Седишта 9
Година 1986-08 Километража 39038 км Сила
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.990 €
Евро Euro 5 Седишта 8
Година 2014-09 Километража 352000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Носивост 356 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2016 Километража 147179 км Сила
Германија, Sottrum
амбулантно возило MERCEDES-BENZ 310 KA
1
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 1280 кг Седишта 6
Година 1987-04 Километража 20500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Носивост 6000 кг Седишта 2
Година 1987-12 Километража 37555 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 1520 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2011-01 Километража 240795 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
49.990 €
Седишта 2
Година 1996 Километража 58440 км Сила
Германија, Hosenfeld
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 300 кг Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2002 Километража 90000 км Сила
Германија, Velen
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Седишта 5
Година 1996-07 Километража 92400 км Сила
Германија, Hosenfeld
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 1405 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2015-01 Километража 414500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 675 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-03 Километража 131700 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
31.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-10 Километража 95000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 955 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2012 Километража 399970 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 535 кг Евро Euro 5 Седишта 4
Година 2012 Километража 318767 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Носивост 700 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2013-08 Километража 172500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 1120 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2014-04 Километража 229060 км Сила
Германија, Bovenden
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Sprinter 516 CDI
1
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2010-05 Километража 166560 км Сила
Германија, Bovenden
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се