Machineryline » Zeppelin Österreich GmbH Niederlassung Wien

Zeppelin Österreich GmbH Niederlassung Wien

За нас
Мапа
Контакти Zeppelin Österreich GmbH Niederlassung Wien
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Andreas Tatarski
Andreas Tatarski
Јазици: германски
+43 2232 7... Прикажи +43 2232 790259
+43 664 881... Прикажи +43 664 88176260
Адреса
Австрија, 2401, Fischamend, Zeppelinstraße 2
Локално време на дилерот: 23:44 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Австрија, Fischamend, Zeppelinstraße 2
Огласи Zeppelin Österreich GmbH Niederlassung Wien
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.270 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018-01-01 Километража 1071 м/ч Сила 18 кс
Австрија, Fischamend
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017-01-01 Километража 1500 м/ч Сила 75 кс
Австрија, Fischamend
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2020-01-01 Километража 51 м/ч Сила 65 кс
Австрија, Fischamend
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017-01-01 Километража 5508 м/ч Сила 302 кс
Австрија, Fischamend
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016-01-01 Километража 1800 м/ч Сила 34 кс
Австрија, Fischamend