Machineryline » Zabielski Maszyny Rolnicze

Zabielski Maszyny Rolnicze

За нас
Мапа
Контакти Zabielski Maszyny Rolnicze
Во продажба: 380 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски, германски
+48 510 51... Прикажи +48 510 510 705
Marina Seregreewna
Marina Seregreewna
Јазици: руски, белоруски
+375 33 677... Прикажи +375 33 677-16-82
Sylwia
Sylwia
Јазици: полски, грчки
+48 535 64... Прикажи +48 535 649 301
Прикажи се
Адреса
Полска, Подласко војводство, 18-420, Jedwabne, Korytki 6
Локално време на дилерот: 11:26 (CET)
Полска
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Подласко војводство, Jedwabne, Korytki 6
Огласи Zabielski Maszyny Rolnicze
Филтер

Резултати од пребарување: 380 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.434 € PLN 6.490 PLN
Друг генератор
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
ново возило за чистење улици TALEX ECO CLEAN 510 / Zamiatarka ново возило за чистење улици TALEX ECO CLEAN 510 / Zamiatarka ново возило за чистење улици TALEX ECO CLEAN 510 / Zamiatarka
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
391,10 € PLN 1.770 PLN
Мешалка за бетон
Година 2019 Километража Сила 1.1 kW
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
364,60 € PLN 1.650 PLN
Мешалка за бетон
Година 2019 Километража Сила 1.1 kW
Полска, Jedwabne
нови мешалка за бетон Traktor Betonmischer 800 l / Hormigonera tractor 800 l нови мешалка за бетон Traktor Betonmischer 800 l / Hormigonera tractor 800 l нови мешалка за бетон Traktor Betonmischer 800 l / Hormigonera tractor 800 l
3
Контактирајте го продавачот
1.774 € PLN 8.030 PLN
Мешалка за бетон
Зафатнина 0.8 м³
Година 2021 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
552,20 € PLN 2.499 PLN
Мешалка за бетон
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови мешалка за бетон Agro- Factory MIXER Traktor-Betonmischer/ Betoniarka ciągnikowa нови мешалка за бетон Agro- Factory MIXER Traktor-Betonmischer/ Betoniarka ciągnikowa нови мешалка за бетон Agro- Factory MIXER Traktor-Betonmischer/ Betoniarka ciągnikowa
3
Контактирајте го продавачот
1.896 € PLN 8.580 PLN
Мешалка за бетон
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
552,40 € PLN 2.500 PLN
Мешалка за бетон
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови корпа за натоварувач Metal-Technik GREIFSCHAUFEL/ SCHAUFEL/ Bucket/ Łycha 2* M нови корпа за натоварувач Metal-Technik GREIFSCHAUFEL/ SCHAUFEL/ Bucket/ Łycha 2* M
2
Контактирајте го продавачот
440 €
Корпа за натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
319 €
Корпа за натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
358 €
Корпа за натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.646 €
Четка за метење
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
2.431 € PLN 11.000 PLN
Опрема за преработка на млеко
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Четка за метење
Година 2020 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
310 €
Корпа за натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne