Machineryline » Zaan Trading

Zaan Trading

За нас
Мапа
Контакти Zaan Trading
Во продажба: 15 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Mardan
Mardan
Јазици: англиски, холандски
Пон - Пет 09:00 - 17:00
+31 6 248... Прикажи +31 6 24847227
+31 6 248... Прикажи +31 6 24847227
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 6545 AE, Nijmegen, Roubwenboschweg 2
Локално време на дилерот: 11:24 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Гелдерланд, Nijmegen, Roubwenboschweg 2
Огласи Zaan Trading
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Резервни делови
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Виљушкар
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5540 кг
Година 2011 Километража 766655 км Сила 177 кс
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 37630 кг
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Носивост 35700 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Година 2014 Километража 503179 км Сила 460 кс
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 615177 км Сила 460 кс
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 927783 км Сила 500 кс
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 247377 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 866191 км Сила 500 кс
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 754387 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 720764 км Сила 440 кс
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка ладилник
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мал фургон
Носивост 645 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 351996 км Сила 116 кс
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 11250 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 986735 км Сила 379 кс
Холандија, Nijmegen