Machineryline » Guangzhou Xiebang Machinery Co., LTD

Guangzhou Xiebang Machinery Co., LTD

За нас
Мапа
Контакти Guangzhou Xiebang Machinery Co., LTD
Во продажба: 2 огласа
Телефонските броеви се проверени
Sherrie Zhang
Sherrie Zhang
Јазици: кинески, англиски
+86 136 028... Прикажи +86 136 0285 0555
Адреса
Кина, 510000, Guangzhou, No. 1021 & 1023 Street 10 Zhuji Market, No. 36 Zhuji Road, Tianhe District
Локално време на дилерот: 06:29 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Guangzhou, No. 1021 & 1023 Street 10 Zhuji Market, No. 36 Zhuji Road, Tianhe District
Огласи Guangzhou Xiebang Machinery Co., LTD
Филтер

Резултати од пребарување: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Перница за систем на потпирање
Година 07/2021 Километража Сила
Кина, Guangzhou
хидраулична спојка CENTA 140A Coupling Replacement (straight holes) for flex CF-A-140 ser за багер за делови хидраулична спојка CENTA 140A Coupling Replacement (straight holes) for flex CF-A-140 ser за багер за делови
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична спојка
Година 07/2021 Километража Сила
Кина, Guangzhou