Machineryline » VP-Nutzfahrzeuge GmbH

VP-Nutzfahrzeuge GmbH

За нас
Галерија
Мапа
Претпријатие
Контакти VP-Nutzfahrzeuge GmbH
Во продажба: 23 огласа
Телефонските броеви се проверени
Nenad Vlasic
Nenad Vlasic
Јазици: германски, хрватски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 18:00
+49 8191 ... Прикажи +49 8191 39207
+49 175 29... Прикажи +49 175 2948291
Адреса
Германија, Баварија, 86899, Landsberg am Lech, Robert-Bosch-Straße 10
Локално време на дилерот: 11:19 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Баварија, Landsberg am Lech, Robert-Bosch-Straße 10
VP-Nutzfahrzeuge GmbH
Bernd Pommer & Nenad Vlasic
Robert-Bosch-Straße 10
86899 Landsberg am Lech
Deutschland

Tel.: +(49) 08191 39 207
Handy: +(49) 175-29 48 291
Umsatzsteuer-Identifikationsnr. (engl. VAT ID): DE 325385714
HRB 33854, Amtgericht Augsburg
Огласи VP-Nutzfahrzeuge GmbH
Филтер

Резултати од пребарување: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016-10 Километража 192200 км Сила 400 кс
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2021-12 Километража 1100 км Сила 510 кс
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 47580 кг
Година 2013-04 Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 44560 кг
Година 2001-10 Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
144.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година Километража Сила 449 кс
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 46740 кг
Година 2005-03 Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 30000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2011-10 Километража 640560 км Сила 581 кс
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2011-09 Километража 362200 км Сила 540 кс
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 35600 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06 Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 26490 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1977-03 Километража 119900 км Сила 150 кс
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 3
Година 2005-03 Километража 596540 км Сила 460 кс
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Година 2001-05 Километража Сила
Германија, Landsberg am Lech