Machineryline » ФОП Возьняк Руслана Тарасівна

ФОП Возьняк Руслана Тарасівна

За нас
Мапа
Контакти ФОП Возьняк Руслана Тарасівна
Во продажба: 15 огласа
Телефонските броеви се проверени
Себастіан
Себастіан
Јазици: руски, украински, полски
+380 67 337... Прикажи +380 67 337 0406
Адреса
Украина, Лавовска област, м. Миколаїв
Локално време на дилерот: 02:06 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Лавовска област, м. Миколаїв
Огласи ФОП Возьняк Руслана Тарасівна
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркало Michelin 340/80 тркало Michelin 340/80
2
Контактирајте го продавачот
68,01 € UAH 2.200 UAH
Тркало
Година Километража
Украина, м. Миколаїв
гума за мини натоварувач 12.00 R 16.50 гума за мини натоварувач 12.00 R 16.50
2
Контактирајте го продавачот
46,37 € UAH 1.500 UAH
Гума за мини натоварувач
Година Километража
Украина, м. Миколаїв
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Блокот на моторот
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
Контактирајте го продавачот
30,91 € UAH 1.000 UAH
Мотор
Година 1990 Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
резервни делови Перехід тавотниця за багер резервни делови Перехід тавотниця за багер резервни делови Перехід тавотниця за багер
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
резервни делови Гусениця за багер DEMAG 85 резервни делови Гусениця за багер DEMAG 85 резервни делови Гусениця за багер DEMAG 85
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен мотор
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
багер гасеничар DEMAG H85 за делови багер гасеничар DEMAG H85 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за багер
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
мотор за патнички автмобил VOLVO S60 S80 XC60 XC90 D5 за делови мотор за патнички автмобил VOLVO S60 S80 XC60 XC90 D5 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 2012 Километража Сила 215 кс
Украина, м. Миколаїв
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Менувач
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
инјектор BOSCH (0432191253) за камион
1
Контактирајте го продавачот
61,79 € UAH 1.999 UAH
Инјектор
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
главчина BPW за камион влекач главчина BPW за камион влекач
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Главчина
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв
оска за камион влекач BPW оска за камион влекач BPW
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Оска
Година Километража Сила
Украина, м. Миколаїв