Machineryline » ТзОВ "ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ"

ТзОВ "ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ"

За нас
Мапа
Контакти ТзОВ "ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ"
Во продажба: 27 огласа
Телефонските броеви се проверени
Олександр
Олександр
Јазици: украински, руски
+380 99 256... Прикажи +380 99 256 2615
Адреса
Украина, Волинска област, Рованці
Локално време на дилерот: 00:55 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Волинска област, Рованці
Огласи ТзОВ "ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ"
Филтер

Резултати од пребарување: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 8.875 €
Багер на тркала
Евро Euro 1
Година 07/1992 Километража Сила
Украина, Луцьк
грејдер DZ 180 грејдер DZ 180
2
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.310 €
Грејдер
Евро Euro 1
Година Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 4.881 €
Булдожер
Евро Euro 2
Година 01/1991 Километража Сила 125 кс
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 17.750 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 02/2010 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 35.500 €
Комбинирана сеалка
Година 07/2011 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 66.560 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2
Година 05/2005 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 24.850 €
Пневматска сеалка
Година 2009 Километража Сила
Украина, Луцьк
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 6DC комбинирана сеалка HORSCH Pronto 6DC комбинирана сеалка HORSCH Pronto 6DC
3
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 44.370 €
Комбинирана сеалка
Година 2007 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 15.970 €
Механичка прецизна сеалка
Година Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 48.810 €
Комбинирана сеалка
Година 2011 Километража Сила
Украина, Луцьк
диск брана HORSCH Joker RT диск брана HORSCH Joker RT диск брана HORSCH Joker RT
3
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 35.500 €
Диск брана
Година 2011 Километража Сила
Украина, Луцьк
тркала трактор CASE IH Steiger 500
1
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 88.750 €
Тркала трактор
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 8785 м/ч Сила
Украина, Луцьк
пневматска прецизна сеалка RABE 8520 пневматска прецизна сеалка RABE 8520 пневматска прецизна сеалка RABE 8520
3
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 9.762 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 07/2008 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 26.620 €
Самоодна прскалка
Година 2006 Километража 5800 м/ч Сила 185 кс
Украина, Луцьк
влечен распрскувач на ѓубриво RAUCH Axis 30.1 влечен распрскувач на ѓубриво RAUCH Axis 30.1 влечен распрскувач на ѓубриво RAUCH Axis 30.1
3
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 887,50 €
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година 2013 Километража Сила
Украина, Луцьк