Machineryline » Vanlerberghe NV

Vanlerberghe NV

За нас
Мапа
Контакти Vanlerberghe NV
Во продажба: 65 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Chris Vanlerberghe
Chris Vanlerberghe
Јазици: француски, англиски
+32 51 77 ... Прикажи +32 51 77 74 99
+32 473 18 ... Прикажи +32 473 18 48 57
Адреса
Белгија, Alberstraat 86A, Zonnebeke
Локално време на дилерот: 23:39 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Белгија, Alberstraat 86A, Zonnebeke
Огласи Vanlerberghe NV
Филтер

Резултати од пребарување: 65 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
Година 1987 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила 360 кс
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарно-патничко комбе
Година 2003 Километража Сила 130 кс
Белгија
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година 1998 Километража Сила 360 кс
Белгија
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1223
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 605030 км Сила 230 кс
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Сила 420 кс
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 1992 Километража 195000 км Сила 320 кс
Белгија
камион влекач VOLVO FH 12 камион влекач VOLVO FH 12 камион влекач VOLVO FH 12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2002 Километража Сила 460 кс
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила 420 кс
Белгија
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 413 камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 413 камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 413
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2003 Километража 292695 км Сила 130 кс
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 472564 км Сила 150 кс
Белгија
камион-шасија SCANIA 114 G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Сила 380 кс
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила 220 кс
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Сила 420 кс
Белгија