Machineryline » Ulenberg Sp. z o.o.

Ulenberg Sp. z o.o.

За нас
Мапа
Контакти Ulenberg Sp. z o.o.
Во продажба: 103 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Pan Krystian - Mówimy po polsku
Pan Krystian - Mówimy po polsku
Јазици: полски
+48 694 43... Прикажи +48 694 433 041
Pan Waldemar - Mówimy po polsku
Pan Waldemar - Mówimy po polsku
Јазици: полски
+48 501 15... Прикажи +48 501 152 007
Pan Wolfgang - Wir sprechen Deutsch
Pan Wolfgang - Wir sprechen Deutsch
Јазици: полски, германски
+48 721 98... Прикажи +48 721 980 050
Прикажи се
Адреса
Полска, Поморско војводство, 76-220, Główczyce, ul. Szosa Słupska 1
Локално време на дилерот: 00:10 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Поморско војводство, Główczyce, ul. Szosa Słupska 1
Огласи Ulenberg Sp. z o.o.
Филтер

Резултати од пребарување: 103 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.858 € PLN 8.500 PLN
Корпа за натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
20.260 € PLN 92.700 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг
Година 2007 Километража 5374 м/ч Сила 100 кс
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
1.856 € PLN 8.490 PLN
Четка за метење
Година 2017 Километража Сила
Полска, Główczyce
грајфер LIEBHERR chwytak грајфер LIEBHERR chwytak
2
Контактирајте го продавачот
3.279 € PLN 15.000 PLN
Грајфер
Година 2001 Километража Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
43.170 € PLN 197.500 PLN
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 8448 м/ч Сила
Полска, Główczyce
грајфер LIEBHERR Chwytak z rotorem
1
Контактирајте го продавачот
2.787 € PLN 12.750 PLN
Грајфер
Година 2001 Километража Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
36.830 € PLN 168.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 9569 м/ч Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
32.680 € PLN 149.500 PLN
Булдожер
Година 2006 Километража 7021 м/ч Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
23.720 € PLN 108.500 PLN
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 14876 м/ч Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
19.780 € PLN 90.500 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 9884 м/ч Сила 101 kW
Полска, Główczyce
нови постројка за дробење Sandvik QJ 341
1
Контактирајте го продавачот
1.309 € PLN 5.990 PLN
Постројка за дробење
Година 2020 Километража Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
16.380 € PLN 74.950 PLN
Виљушкар
Година 2021 Километража Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
7.759 € PLN 35.500 PLN
Машина за дупчење
Година 2004 Километража Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
3.386 € PLN 15.490 PLN
Корпа за натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Полска, Główczyce