Machineryline » TUSCHER & MILAS COMPANY SRL

TUSCHER & MILAS COMPANY SRL

За нас
Мапа
Контакти TUSCHER & MILAS COMPANY SRL
Во продажба: 19 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Јазици: романски, англиски
+40 744 50... Прикажи +40 744 507 519
+40 752 19... Прикажи +40 752 199 122
+36 70 295... Прикажи +36 70 295 6115
Kardos
Kardos
Јазици: унгарски
+36 70 295... Прикажи +36 70 295 6115
Адреса
Романија, Cluj, COM. CIUCEA Nr. 43C
Локално време на дилерот: 01:12 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, Cluj, COM. CIUCEA Nr. 43C
Огласи TUSCHER & MILAS COMPANY SRL
Филтер

Резултати од пребарување: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.850 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 5680 м/ч Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
22.450 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 6375 м/ч Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
23.450 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 3340 м/ч Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
37.650 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 4518 м/ч Сила 65 кс
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Стрела на багер
Година 2014 Километража Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Хидрауличен чекан
Година 2019 Километража 100 м/ч Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Зглобен дампер
Носивост 30000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2008 Километража 52214 км Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Хидрауличен чекан
Година 2021 Километража Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 1839 м/ч Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
57.850 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7650 м/ч Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 4600 м/ч Сила
Романија, Cluj
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 3629 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
31.450 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4138 м/ч Сила
Романија, Cluj