Machineryline » Tükör-Gép Kft

Tükör-Gép Kft

За нас
Мапа
Контакти Tükör-Gép Kft
Во продажба: 10 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Pető Bence
Pető Bence
Јазици: унгарски
+36 70 707... Прикажи +36 70 707 8751
Адреса
Унгарија, 2740 , Abony, Tamási Áron u., 4
Локално време на дилерот: 12:58 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Унгарија, Abony, Tamási Áron u., 4
Огласи Tükör-Gép Kft
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
280,50 € HUF 99.900 HUF
Мешалка за бетон
Зафатнина 0.14 м³
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Abony
Контактирајте го продавачот
306,10 € HUF 109.000 HUF
Мешалка за бетон
Зафатнина 0.135 м³
Година 06/2021 Километража Сила
Унгарија, Abony
Контактирајте го продавачот
9.826 € HUF 3.499.000 HUF
Грајфер
Година 2018 Километража Сила
Унгарија, Abony
Контактирајте го продавачот
10.670 € HUF 3.800.000 HUF
Грајфер
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Унгарија, Abony
машина за набивање столбови NOAHTECH NPD100T
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.770 € HUF 16.300.000 HUF
Машина за набивање столбови
Година 2019 Километража 430 м/ч Сила
Унгарија, Abony
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мобилна машина за дробење
Година 09/2020 Километража 360 м/ч Сила
Унгарија, Abony
Контактирајте го продавачот
5 €
Машина за поплочување тротоари
Година 2020 Километража Сила
Унгарија, Abony
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Унгарија, Abony
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Зафатнина 0.5 м³
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Abony
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила 37 kW
Унгарија, Abony