Machineryline » Трак Сота

Трак Сота

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Трак Сота
Во продажба: 11 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Євгеній
Євгеній
Јазици: руски, украински, полски
+380 97 782... Прикажи +380 97 782 0147
Адреса
Украина, Ивано-Франковска област, 76494, Микитинці, вулиця Юності, 33
Локално време на дилерот: 02:02 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Ивано-Франковска област, Микитинці, вулиця Юності, 33
Огласи Трак Сота
Филтер

Резултати од пребарување: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Полуприколка кипер
Носивост 27700 кг Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 10 км Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 10 км Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 10 км Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 10 км Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 10.470 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила 460 кс
Украина, Микитинці
друг резервен дел на каросерија Опорні лапи SAF Hercules LGH O 85-51 FS за полуприколка друг резервен дел на каросерија Опорні лапи SAF Hercules LGH O 85-51 FS за полуприколка
2
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Друг резервен дел на каросерија
Година 2020 Километража Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
6.950 US$ EUR ≈ 6.168 €
Полуприколка завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 10 км Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 26.180 €
Цистерна за транспорт на храна
Зафатнина 34000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
15.400 US$ EUR ≈ 13.670 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила
Украина, Микитинці
ново потисно лежиште RENAULT VALEO за камион
1
Контактирајте го продавачот
210 € Без ДДВ
Потисно лежиште
Година 2020 Километража Сила
Украина, Микитинці
Контактирајте го продавачот
278,20 € UAH 9.000 UAH
Управувачка единица
Година 09/2016 Километража Сила
Украина, Микитинці