Machineryline » Truck-Pride

Truck-Pride

За нас
Мапа
Контакти Truck-Pride
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Игорь
Игорь
Јазици: украински, руски
Пон - Пет 08:00 - 17:00
Саб 08:00 - 15:00
+380 98 669... Прикажи +380 98 669 2424
Адреса
Украина, Кировоградска област, Олександрія, вул. Леоніда Коваленка, 33
Локално време на дилерот: 12:35 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Кировоградска област, Олександрія, вул. Леоніда Коваленка, 33