Machineryline » TKService SK s.r.o

TKService SK s.r.o

За нас
Мапа
Контакти TKService SK s.r.o
Во продажба: 7 огласа
Продавач на Machineryline: 3 години
Телефонските броеви се проверени
Martin
Martin
Јазици: словачки, италијански
+421 915 45... Прикажи +421 915 457 452
Адреса
Словачка, 81101, Bratislava, Staré Mesto, Zámocká 3
Локално време на дилерот: 01:00 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Словачка, Bratislava, Staré Mesto, Zámocká 3
Огласи TKService SK s.r.o
Филтер

Резултати од пребарување: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран TEREX CT 602 AWL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1.7 кг
Година 2000 Километража Сила
Словачка, Bratislava, Staré Mesto
кула кран RAIMONDI ER 240
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 14000 кг
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Bratislava, Staré Mesto
кула кран COMEDIL GTS 511 S12 кула кран COMEDIL GTS 511 S12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Словачка
оплата DOKA S100 оплата DOKA S100 оплата DOKA S100
3
Контактирајте го продавачот
140 €
Оплата
Година 2018 Километража Сила
Словачка, Bratislava, Staré Mesto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2000 Километража Сила
Словачка, Bratislava, Staré Mesto
кула кран CATTANEO CM78 кула кран CATTANEO CM78
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2010 Километража Сила
Словачка
кула кран RAIMONDI MR183
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Словачка