Machineryline » TIR-PILZNO

TIR-PILZNO

За нас
Мапа
Контакти TIR-PILZNO
Во продажба: 10 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Marcin
Marcin
+48 510 07... Прикажи +48 510 079 221
Адреса
Полска, Подкарпати, 39-220, Pilzno, Legionów 121/2
Локално време на дилерот: 00:36 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Подкарпати, Pilzno, Legionów 121/2
Огласи TIR-PILZNO
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.980 € PLN 128.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила
Полска, Pilzno
камион за ѓубре MERCEDES-BENZ Actros 2533 камион за ѓубре MERCEDES-BENZ Actros 2533 камион за ѓубре MERCEDES-BENZ Actros 2533
3
Контактирајте го продавачот
6.994 € PLN 32.000 PLN
Камион за ѓубре
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 890000 км Сила 330 кс
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
13.990 € PLN 64.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 725000 км Сила 330 кс
Полска, Pilzno
полуприколка фургон KRONE SDP полуприколка фургон KRONE SDP
2
Контактирајте го продавачот
4.044 € PLN 18.500 PLN
Полуприколка фургон
Година 2002 Километража Сила
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
6.994 € PLN 32.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 05/2008 Километража 1378000 км Сила 460 кс
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
13.010 € PLN 59.500 PLN
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 10/2012 Километража 896000 км Сила 520 кс
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
7.759 € PLN 35.500 PLN
Полуприколка завеса
Година 06/2012 Километража Сила
Полска, Pilzno
камион влекач VOLVO FH12 380 камион влекач VOLVO FH12 380
2
Контактирајте го продавачот
4.262 € PLN 19.500 PLN
Камион влекач
Година 1999 Километража 1240000 км Сила 380 кс
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
22.730 € PLN 104.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 925000 км Сила 460 кс
Полска, Pilzno
Контактирајте го продавачот
17.270 € PLN 79.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 07/2013 Километража 1117000 км Сила 440 кс
Полска, Pilzno