Machineryline » SYNERGY

SYNERGY

За нас
Галерија
Мапа
Контакти SYNERGY
Во продажба: 1562 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Харьков
Харьков
Јазици: руски, англиски
+380 57 750... Прикажи +380 57 750 3322
Киев
Киев
Јазици: руски, англиски
+380 44 232... Прикажи +380 44 232 7306
Прикажи се
Адреса
Украина, Харковска област, Харьков, площадь Кононенко 9
Локално време на дилерот: 01:01 (EET)
Локално време на дилерот: 02:01 (MSK)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Харковска област, Харьков, площадь Кононенко 9
Огласи SYNERGY
Филтер

Резултати од пребарување: 1562 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 1500 м/ч Сила
Украина, Житомирская
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Житомирская
телескопски натоварувач DIECI  Agri Power №1180 телескопски натоварувач DIECI  Agri Power №1180 телескопски натоварувач DIECI  Agri Power №1180
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 46.150 €
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 8900 м/ч Сила 74 кс
Украина, Харьков
багер гасеничар ATLAS  1504 LC №2241 багер гасеничар ATLAS  1504 LC №2241
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 29.290 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Украина, Харьковская
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 07/2008 Километража 22970 м/ч Сила 353 кс
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 07/2008 Километража 23330 м/ч Сила 353 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Година 07/2008 Километража 22700 м/ч Сила 353 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража 4900 м/ч Сила
Украина, Черкаси
Контактирајте го продавачот
33.020 €
Телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 4580 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.400 €
Телескопски натоварувач
Година 1999 Километража 5700 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
33.020 €
Телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 4580 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
35.150 €
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 4900 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
33.020 €
Телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 4580 м/ч Сила
Украина, Запоріжжя
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA602D №108 вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA602D №108 вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA602D №108
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража 5981 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
36.210 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 3170 м/ч Сила
Украина, Дніпро