Machineryline » STU TRAILERS

STU TRAILERS

За нас
Мапа
Контакти STU TRAILERS
Во продажба: 20 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Yasin Tolu
Yasin Tolu
Јазици: турски, англиски
+90 541 336... Прикажи +90 541 336 63 77
Адреса
Турција, FEVZICAKMAK MAH. 10664. SK. NO: 30 IC KAPI NO: 1 KARATAY/ KONYA
Локално време на дилерот: 01:58 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, FEVZICAKMAK MAH. 10664. SK. NO: 30 IC KAPI NO: 1 KARATAY/ KONYA
Огласи STU TRAILERS
Филтер

Резултати од пребарување: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 24000 кг Зафатнина 12.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 65000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на дрва
Носивост 38000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со рамна платформа
Година 2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 60000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 60000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Носивост 35000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 36000 кг Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 40000 кг Зафатнина 70 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 119.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година 2021 Километража Сила
Турција