Machineryline » OOO «Штотц Торговый Дом»

OOO «Штотц Торговый Дом»

За нас
Мапа
Контакти OOO «Штотц Торговый Дом»
Во продажба: 16 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Кирильчик Александр Александрович
Кирильчик Александр Александрович
Јазици: руски
+375 29 107... Прикажи +375 29 107-43-17
Кавецкий Руслан Иванович
Кавецкий Руслан Иванович
Јазици: руски
+375 44 517... Прикажи +375 44 517-03-00
Адреса
Белорусија, Минская область, Смолевичский район, аг. Заболотье, ул. Центральная, 1М, каб. 2
Локално време на дилерот: 03:01 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Белорусија, Минская область, Смолевичский район, аг. Заболотье, ул. Центральная, 1М, каб. 2
Огласи OOO «Штотц Торговый Дом»
Филтер

Резултати од пребарување: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
зглобен вилушкар WEIDEMANN за делови зглобен вилушкар WEIDEMANN за делови
2
Контактирајте го продавачот
800 US$ EUR ≈ 710 €
Зглобен вилушкар
Година Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
30.720 € Со вклучен ДДВ
Влечен валјак
Година Километража Сила
Белорусија, Минская область, Смолевичский район
Контактирајте го продавачот
5.098 € BYN 15.000 BYN
Сушење жито
Година Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови
3
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.325 €
Комбајн за репка
Година 03/1997 Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
други работни делови шнек на жатку "Полесье" 6м (КЗР-1502000-03) за комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-7 други работни делови шнек на жатку "Полесье" 6м (КЗР-1502000-03) за комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-7 други работни делови шнек на жатку "Полесье" 6м (КЗР-1502000-03) за комбајн за жито GOMSELMASH КЗС-7
3
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Други работни делови
Година Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
мешалка за сточна храна TRIOLIET Solomix 1600 мешалка за сточна храна TRIOLIET Solomix 1600 мешалка за сточна храна TRIOLIET Solomix 1600
3
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.437 €
Мешалка за сточна храна
Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 16.860 €
Камион-ладилник < 3.5т
Носивост 750 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14.79 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 108107 км Сила
Белорусија, Минская область, Смолевичский район
приколка кипер Krampe приколка кипер Krampe приколка кипер Krampe
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка кипер
Зафатнина 25 м³
Година Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Евро Euro 4
Година 1997 Километража Сила 482 кс
Белорусија, Брест
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.662 €
Самоодна прскалка
Година Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 2007 Километража Сила 142 кс
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
21.750 € BYN 64.000 BYN
Силажен комбајн
Година 2001 Километража 7186 м/ч Сила
Белорусија, Абухава
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.650 €
Мобилни сушење жито
Година 1998 Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
18,69 € BYN 55 BYN
Резервни делови
Година Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2007 Километража Сила
Белорусија