Machineryline » Stevaco

Stevaco

За нас
Мапа
Контакти Stevaco
Во продажба: 6 огласа
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Stefan Vanweerts
Stefan Vanweerts
Јазици: англиски, француски, холандски
+32 475 36 ... Прикажи +32 475 36 49 22
Адреса
Белгија, 3570, Alken, Alkerstraat 95
Локално време на дилерот: 00:55 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Белгија, Alken, Alkerstraat 95
Огласи Stevaco
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Alken
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила 19.1 kW
Белгија, Alken
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 01/2021 Километража Сила
Белгија, Alken
Контактирајте го продавачот
8.625 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила 8.6 kW
Белгија, Alken
Контактирајте го продавачот
1.800 € Со вклучен ДДВ
Дампер гасеничар
Носивост 320 кг
Година Километража Сила
Белгија, Alken
Контактирајте го продавачот
10.375 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила 14 kW
Белгија, Alken