Machineryline » DOBRANIĆ D.O.O.

DOBRANIĆ D.O.O.

За нас
Мапа
Контакти DOBRANIĆ D.O.O.
Во продажба: 6 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Josip Dobranić
Josip Dobranić
Јазици: германски, хрватски, англиски
+385 98 20... Прикажи +385 98 209 370
+385 40 54... Прикажи +385 40 543 010
+385 40 54... Прикажи +385 40 544 011
Адреса
Хрватска, 40315, Mursko Središće, Rade Končara 71
Локално време на дилерот: 00:38 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Хрватска, Mursko Središće, Rade Končara 71
Огласи DOBRANIĆ D.O.O.
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Пневматски компресор
Година 11/2021 Километража Сила
Хрватска, Mursko Središće
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 11/2021 Километража Сила
Хрватска, Mursko Središće
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Цистерна силос
Зафатнина 62 м³
Година 06/2007 Километража Сила
Хрватска, Mursko Središće
пневматски компресор BLOWER GARDEN DENVER T5CDL12 за цистерна пневматски компресор BLOWER GARDEN DENVER T5CDL12 за цистерна пневматски компресор BLOWER GARDEN DENVER T5CDL12 за цистерна
3
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Пневматски компресор
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Mursko Središće
цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3 m3 цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3 m3 цистерна силос FELDBINDER KIP 60.3 m3
3
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Цистерна силос
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2000 Километража 11111 км Сила
Хрватска, Mursko Središće
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Пневматски компресор
Година 09/2018 Километража Сила
Хрватска, Mursko Središće