Machineryline » Shenyou Construction Machinery Co., Ltd

Shenyou Construction Machinery Co., Ltd

За нас
Контакти Shenyou Construction Machinery Co., Ltd
Во продажба: 296 огласа
Телефонските броеви се проверени
Lisa
Lisa
Јазици: кинески, англиски
+86 158 006... Прикажи +86 158 0069 1978
Адреса
Кина, 200000, Shanghai, NO.1688 Lianhua Road Minhang District
Локално време на дилерот: 19:22 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Огласи Shenyou Construction Machinery Co., Ltd
Филтер

Резултати од пребарување: 296 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.190 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2017 Километража 3350 м/ч Сила 213 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.226 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2016 Километража Сила 106 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.671 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015 Километража Сила 97.9 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
51.095 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.024 € Без ДДВ
Виљушкар
Година 2018 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.151 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.170 € Без ДДВ
Виљушкар
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.334 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.039 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2016 Километража Сила 158 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.042 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 3386 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.188 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 160 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 2260 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.833 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.095 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Shanghai