Machineryline » ТОО «Шапағат-Астана»

ТОО «Шапағат-Астана»

За нас
Мапа
Контакти ТОО «Шапағат-Астана»
Во продажба: 128 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: руски, казашки
+7 7172 57 ... Прикажи +7 7172 57 40 12
+7 705 738... Прикажи +7 705 738 8882
Адреса
Казахстан, Нур-Султан (Астана), ул. А. Иманова, дом 13, каб 312
Локално време на дилерот: 05:20 (+06)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Казахстан, Нур-Султан (Астана), ул. А. Иманова, дом 13, каб 312