Machineryline » SARL SETTRA

SARL SETTRA

За нас
Мапа
Контакти SARL SETTRA
Во продажба: 6 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Emmanuel PEYROUS
Emmanuel PEYROUS
Јазици: француски
Пон - Пет 08:00 - 12:00 14:00 - 17:00
+33 7 71 13... Прикажи +33 7 71 13 01 44
+33 3 81 53... Прикажи +33 3 81 53 70 00
Адреса
Франција, 25340 , L'HOPITAL ST LIEFFROY, Route de Viethorey
Локално време на дилерот: 00:37 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY, Route de Viethorey
Огласи SARL SETTRA
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Сила
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY
влечен распрскувач на ѓубриво влечен распрскувач на ѓубриво
2
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Влечен распрскувач на ѓубриво
Година Километража Сила
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година Километража Сила
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY
камион рол кипер MAN 33403 камион рол кипер MAN 33403 камион рол кипер MAN 33403
3
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 1996 Километража 600000 км Сила
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY