Machineryline » SEDA MAKİNA İSTANBUL

SEDA MAKİNA İSTANBUL

За нас
Галерија
Мапа
Контакти SEDA MAKİNA İSTANBUL
Во продажба: 8 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Halis Şener Önder
Halis Şener Önder
Јазици: турски, англиски
+90 533 591... Прикажи +90 533 591 38 73
+90 216 366... Прикажи +90 216 366 78 50
+90 216 366... Прикажи +90 216 366 84 69
+90 216 366... Прикажи +90 216 366 84 68
Harun Önder
Harun Önder
Јазици: турски, англиски
+90 532 296... Прикажи +90 532 296 07 73
Çağıl Kurnaz
Çağıl Kurnaz
Јазици: турски, англиски
+90 554 961... Прикажи +90 554 961 98 31
Прикажи се
Адреса
Турција, Мраморен регион, 34854, MALTEPE/İSTANBUL, Aydınevler Mah. Sanayi Cad.  No 40/A
Локално време на дилерот: 03:03 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Мраморен регион, MALTEPE/İSTANBUL, Aydınevler Mah. Sanayi Cad.  No 40/A
Огласи SEDA MAKİNA İSTANBUL
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Товарач гасеничар
Година 2005 Километража 13164 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Булдожер
Година Километража 22700 м/ч Сила
Турција, MALTEPE/İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
81.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 26000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
72.000 US$ EUR ≈ 63.900 €
Грејдер
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 3292 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 20150 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Грејдер
Година 2007 Километража 18000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион кипер
Година 1980 Километража 145366 км Сила
Турција, MALTEPE/İSTANBUL