Machineryline » Dezmembrari Utilaje De Constructii

Dezmembrari Utilaje De Constructii

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Dezmembrari Utilaje De Constructii
Во продажба: 169 огласа
Телефонските броеви се проверени
Cicio Vasile
Cicio Vasile
Јазици: романски, англиски
+40 767 58... Прикажи +40 767 588 963
Адреса
Романија, SATU MARE, strada Oașului,nr 24 B,oraș Livada,Jud Satu Mare
Локално време на дилерот: 00:54 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, SATU MARE, strada Oașului,nr 24 B,oraș Livada,Jud Satu Mare
Огласи Dezmembrari Utilaje De Constructii
Филтер

Резултати од пребарување: 169 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, SATU MARE
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, SATU MARE
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, SATU MARE
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, SATU MARE
багер гасеничар DAEWOO S 220 LC багер гасеничар DAEWOO S 220 LC
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер на тркала LIEBHERR A900 багер на тркала LIEBHERR A900
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија
мини багер ISUZU 25 J мини багер ISUZU 25 J
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Романија
мини дампер BARFORD SXR6000
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Мини дампер
Година Километража Сила
Романија
друг резервен дел за електрика Joystick Liebherr LIEBHERR 712 за булдожер друг резервен дел за електрика Joystick Liebherr LIEBHERR 712 за булдожер друг резервен дел за електрика Joystick Liebherr LIEBHERR 712 за булдожер
3
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Друг резервен дел за електрика
Година Километража Сила
Романија
резервни делови Display Volvo  VOLVO за багер
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Резервни делови
Година Километража Сила
Романија
резервни делови Potentiometre acceleratie VOLVO за багер
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Резервни делови
Година Километража Сила
Романија
управувачка единица VOLVO EC 210 за багер управувачка единица VOLVO EC 210 за багер
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Управувачка единица
Година Километража Сила
Романија
управувачка единица VOLVO EC 210 за багер управувачка единица VOLVO EC 210 за багер
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Управувачка единица
Година Километража Сила
Романија
управувачка единица HITACHI EX 285 за багер управувачка единица HITACHI EX 285 за багер
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Управувачка единица
Година Километража Сила
Романија
управувачка единица FIAT-HITACHI FH 220 за багер
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Управувачка единица
Година Километража Сила
Романија