Machineryline » Sas Skt

Sas Skt

За нас
Мапа
Контакти Sas Skt
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
Hassen KHEZAMI
Hassen KHEZAMI
Јазици: француски, англиски
Пон - Пет 09:00 - 12:30 13:30 - 18:00
+33 7 88 61... Прикажи +33 7 88 61 53 33
+33 6 49 51... Прикажи +33 6 49 51 55 70
Адреса
Франција, 59118 , WAMBRECHIES, rue d’ypres, ZI portuaire, Centre des entreprises B3
Локално време на дилерот: 23:58 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Франција, WAMBRECHIES, rue d’ypres, ZI portuaire, Centre des entreprises B3
Огласи Sas Skt
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Корпа за натоварувач
Носивост 11000 кг
Година 2019 Километража Сила
Франција, WAMBRECHIES
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 269000 км Сила 180 кс
Франција, WAMBRECHIES
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 258000 км Сила 370 кс
Франција, WAMBRECHIES
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 111000 км Сила
Франција, WAMBRECHIES
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Каросерија со церада
Година Километража Сила
Франција, WAMBRECHIES