Machineryline » RUBENS TRUCKS

RUBENS TRUCKS

За нас
Мапа
Контакти RUBENS TRUCKS
Во продажба: 8 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
+34 680 81 ... Прикажи +34 680 81 54 94
Адреса
Шпанија, Кастилја-Ла Манча, 02007, Albacete, Poligono Romica
Локално време на дилерот: 23:45 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Шпанија, Кастилја-Ла Манча, Albacete, Poligono Romica
Огласи RUBENS TRUCKS
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Носивост 38000 кг Зафатнина 9698 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2011 Километража Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Носивост 92 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2005 Километража Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 8000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2009 Километража 476000 км Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 79 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Подвижен под
Зафатнина 94 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2005 Километража Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Подвижен под
Носивост 24000 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Носивост 38000 кг Зафатнина 96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Комбе ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 07/2015 Километража 300000 км Сила 155 кс
Шпанија, Albacete