Machineryline » Route 66 Automobili

Route 66 Automobili

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Route 66 Automobili
Во продажба: 6 огласа
Телефонските броеви се проверени
Elbachir Taoufik
Elbachir Taoufik
Јазици: италијански, француски, арапски
+39 340 238... Прикажи +39 340 238 8416
Адреса
Италија, Ломбардија, Via Roma 5 Guardamiglio lodi
Локално време на дилерот: 11:17 (CET)
Италија, Ломбардија, 26862, Guardamiglio, Via Roma, 55
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Италија, Ломбардија, Via Roma 5 Guardamiglio lodi
Огласи Route 66 Automobili
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други комунални машини
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Италија, Piacenza