Machineryline » ROME MACHINERY CO., LIMITED

ROME MACHINERY CO., LIMITED

За нас
Мапа
Контакти ROME MACHINERY CO., LIMITED
Во продажба: 200 огласа
Телефонските броеви се проверени
Leo
Leo
Јазици: англиски
+86 136 267... Прикажи +86 136 2672 9647
Адреса
Кина, Hanghzou, Zhejiang, NO.1, Xixi Runjin building, Yuhang District
Локално време на дилерот: 08:01 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Hanghzou, Zhejiang, NO.1, Xixi Runjin building, Yuhang District
Огласи ROME MACHINERY CO., LIMITED
Филтер

Резултати од пребарување: 200 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 35.500 €
Багер гасеничар
Година 03/2018 Километража 2600 м/ч Сила 147 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 02/2019 Километража 900 м/ч Сила 92 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.200 €
Мини багер
Година 02/2020 Километража 1000 м/ч Сила 34.1 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.310 €
Мини багер
Година 02/2019 Километража 1500 м/ч Сила 21.4 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.650 €
Мини багер
Година 02/2021 Километража 600 м/ч Сила 11.8 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
57.000 US$ EUR ≈ 50.590 €
Багер гасеничар
Година 02/2018 Километража 1900 м/ч Сила 187 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 51.470 €
Багер гасеничар
Година 02/2018 Километража 2300 м/ч Сила 245 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.200 €
Багер гасеничар
Година 03/2019 Километража 2300 м/ч Сила 43.1 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 28.400 €
Багер гасеничар
Година 02/2018 Километража 2000 м/ч Сила 107 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.310 €
Мини багер
Година 02/2017 Километража 3000 м/ч Сила 41 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 38.160 €
Багер гасеничар
Година 03/2018 Километража 1700 м/ч Сила 196 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 47.040 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 02/2019 Километража 1500 м/ч Сила 162 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 02/2017 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 19.520 €
Мини багер
Година 02/2020 Километража 1000 м/ч Сила 42.4 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 28.400 €
Багер гасеничар
Година 03/2019 Километража 1100 м/ч Сила 118 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang