Machineryline » ROBSON

ROBSON

За нас
Мапа
Контакти ROBSON
Во продажба: 3 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
+48 660 69... Прикажи +48 660 698 439
Адреса
Полска, Светокришко војводство, 27-600 , Sandomierz, Trzesniowska 3
Локално време на дилерот: 00:08 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Светокришко војводство, Sandomierz, Trzesniowska 3
Огласи ROBSON
Филтер

Резултати од пребарување: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2012 Километража 266506 км Сила 440 кс
Полска, Sandomierz
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 04/2014 Километража 269834 км Сила 410 кс
Полска, Sandomierz
Контактирајте го продавачот
8.415 € PLN 38.500 PLN
Камион рол кипер
Година 2000 Километража 100000 км Сила
Полска, Sandomierz